شرکت موکت پردیس در سال 1386 در منطقه ویژه اقتصادی یزد با هدف تولید و تکمیل انواع موکت وکفپوش های نمدی با طرح های برجسته سوزنی، کبریتی، گلدوزی و همچنین چاپی، در عرض و رنگ های متنوع تاسیس گردید.

راهبرد این شرکت تولید محصولات با کیفیت با بهره گیری از نیروی انسانی متخصص و همچنین استفاده از ماشین آلات و تجهیزات مدرن است.

تامین مواد اولیه با کیفیت از معتبرترین منابع داخلی و خارجی، پایش محصولات با روش های کنترلی دقیق و تعامل با مشتریان جهت به روزرسانی محصولات و خدمات، موکت پردیس را به نامی پیشرو و قابل اعتماد در زمینه تولید موکت تبدیل کرده است.

اکنون نیز با به کارگیری جدیدترین تکنولوژی صنعت چاپ اروپا و نصب و راه اندازی ماشین آلات پیشرفته چاپ فرش و موکت از شرکت Zimmer اتریش، گامی جدید در عرصه محصولات نوین و تامین رضایت مصرف کنندگان برداشته شده است.

تامین تقاضای بازار داخلی و حضور فعال در بازارهای صادراتی کشورهای همسایه و ارزآوری بیش از میلیون ها دلار در شرایط سخت تحریم از افتخارات این مجموعه بوده است.

 

امید است با یاری خداوند متعال و پشتیبانی مشتریان عزیز و همراهان همیشگی بتوانیم همچون گذشته در راه پیشرفت و توسعه مداوم قدم برداریم و به عنوان عضو کوچکی از جامعه بزرگ صنعت کشور در رشد و اعتلای ایران عزیز سهیم باشیم